Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Zasil swój telefon nie ruszajšc się z fotela] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Gotowe życzenia sms

1 | 2 | 3

Zycze Ci kolego stary bys na kurwy mial dolary lizal im pizde az do kosci one lubia takich gosci rznal je w niedziele i swieta niech Cie kazda zapamieta
  Wyślij  Śmiej się dużo, płacz w ukryciu i miej dużo szczęścia w życiu! Życzę Tobie dużo kasy i w przyszłości dwa bobasy!
  Wyślij  

Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy... niech słowa tej pastorałki pozwolą wam zapomnieć o wszystkich codziennych kłopotach i pomogą cieszyć się nadchodzącymi świętami!
  Wyślij  

Świąt wesołych i śmingusa, niech Ci żona skórą rusza, niechaj pieści twe jajeczka co pojemne są jak beczka, niech dosiada Ci kucyka i przez święta na nim bryka.
  Wyślij  

Życzę Ci kochanie wszystkiego najlepszego zeby w tym pięknym dniu spełniły się twoje marzenia i pragnienia, a nowy rok przywitaj z usmiechem na twarzy zostawiając wszystkie złe chwile za sobą.
  Wyślij  

Życzę Ci kolego miły by dziwki Ci się sniły śniły młode i gorące, i fiucika dobrze ssące, aby pała dobrze stała mimo tego że jest mała.
  Wyślij  

Życzenia już Ci na pewno składali twarz twoja była uśmiechnięta ale jest jeszcze jedna osoba, która o Tobie pamięta Ona właśnie Tobie życzy wiele szczęścia i słodyczy wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.
  Wyślij  

Życzenia najpiękniejsze dziś niosę Ci w darze, słoneczka na codzień i spełnienia marzeń
  Wyślij  

Żyj w szczęściu i radości, a uśmiech Ci życie uprości.
  Wyślij  

Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha!
  Wyślij  

Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach. Niesie w plecaku bąbki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!
  Wyślij  

100% zdrowia, na maxa miłości, 2 tony radości, szczypte skromnośc, wiadra złota, leciutka robota, przespana niedziela, zawsze nadzieja, jeden róży kwiat i to jest ten przepis jak zyc tysiac lat...
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub