Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
OkMarket - pomagamy spełniać pragnienia ... Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Gotowe smsy

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności życzę Ci szczęścia i wiele radości. To o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz, by Twoje było.
  Wyślij  Trzy rzeczy potrzebuję do życia: słońca, księżyca i Ciebie. Słońca za dnia, księżyca nocą, a Ciebie zawsze.
  Wyślij  

Myślę, że nadszedł czas by napisać Ci, co myślę i czuję... I I l I lo I lov I love I love Y I love Yo I love Yogurt ! :)
  Wyślij  

Bądz wesoły, energiczny jak wibrator elektryczny.
  Wyślij  

Wyślij tą wiadomość do 1 osoby którą lubisz, do 1 której nienawidzisz i do 1 z która chciałbyś się przespać. A teraz zastanów się dlaczego wysłałem Ci tę wiadomość ...
  Wyślij  

Że pozdrowienia - to tak, że z daleka - to fakt, że dla Ciebie - to też, a od kogo - to wiesz.
  Wyślij  

Na Nowy Rok życzę Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.
  Wyślij  

Lokuj wszystkie Twoje pieniądze w alkoholu - tam są one najbardziej oprocentowane!
  Wyślij  

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.
  Wyślij  

Chcialem Ci wyslac SMSika, ale sie rozmyśliłem tak więc masz spokój ...
  Wyślij  

Myślę o Tobie codziennie!!! Chciałbym Cię mieć codziennie!!! Nie mogę bez Ciebie żyć!!! Brakuje mi ciebie ... moja mała ... wypłato!
  Wyślij  

Chce Cię delikatnie pieścić językiem, powoli wgryzać się w Ciebie, czuć Twój podniecający zapach ... Moja najdroższa gumo do żucia!
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub