Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Wirtualne Zakupy - erotyczne zakupy On-Line] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Gotowe smsy

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Twój operator sieci wprowadził nowe taryfy. Twoja taryfa zależy od wielkości Twojego organu. Im krótszy tym taniej. Od dzisiaj możesz, więc dzwonić gratis!!!
  Wyślij  101 dalmatyńczyków, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakąski, strzału w 10 oraz 1 000 000 buziaków w dniu Twojego święta życzy ...
  Wyślij  

Ten, co tęskni i kocha pozdrowienia Ci śle. Może czasem Ci się przyśnię w najpiękniejszym Twoim śnie.
  Wyślij  

Fałszu unikaj, nie znaj zazdrości, nie kochaj tego, kto nie wart miłości, serca nikomu nie oddaj w ofierze, a gdy pokochasz, to kochaj szczerze.
  Wyślij  

Co jest czarne, owłosione i lata między majtkami? Bosman podczas sztormu.
  Wyślij  

Jak masz na imię ja dobrze wiem więc dziś życzenia złożyć Ci chcę, mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.
  Wyślij  

Cześć! Byłeś w ZOO? Widziałeś małpki? Nie! To popatrz @@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@ @@@@@@ @@@@@ i co się tak gapisz baranie? Małpek nie widziałeś?
  Wyślij  

W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystąpi oficjalnie Osama Bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Bush Junior przyjmie kwiaty? Już wkrótce w TVN ...
  Wyślij  

Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spelniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.
  Wyślij  

W dniu Twych urodzin życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochajacy ludzie.
  Wyślij  

Dzień dobry! Tu operator sieci. Limit Twoich darmowych minut został przekazany na cel charytatywny. Dziękujemy.
  Wyślij  

Jesteś wspaniały ... przystojny ... inteligentny ... masz świetny styl ... wspaniałe ciało ... Przepraszam!!! Pomyliłam numer telefonu!!!
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub