Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Wirtualne Zakupy - erotyczne zakupy On-Line] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Smsy na dobranoc

1 | 2 | 3 | 4

Buziaczek w pysia dla mojego misia, śpij sobie słodko Ty moja maskotko. Kilka pieszczotek przesyła Twój kotek
  Wyślij  KOLOROWE, EROTYCZNE, ZAJEBISCIE, FANTASTYCZNE jednak lekko tajemnicze! Takich snów Ci dzisiaj życze, mówiąc krótko nieprzytomnie, snij ten nocy tylko o mnie!!!
  Wyślij  

Dobrej nocy sloneczko, niech Twoj urok rano zaswieci
  Wyślij  

Do Ciebie tego smsa pisze, niech cie do snu ukolysze! Tego smska poswiecam Tobie, wiec zachowaj go sobie! Jak bedziesz go czytala nie zapomnij od kogo go dostalas!
  Wyślij  

Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest Ci zimno? Nie lazi po glowie Tobie robak? Nie snia Ci sie koszmary? OK spij dalej. Za godzine znowu to skontrolujemy!
  Wyślij  

Serduszko moje drogie, żyć bez Ciebie nie moge. Kiedy w łózku się położę chcę Cię obok o tej porze
  Wyślij  

Gdy ciemna noc zapada, ksężyc bajki opowiada. Wszystkie gwiazdki go słuchają i na piękny sen czekają. Ja bez zbędnych, długich słów życze Tobie miłych snów!!!
  Wyślij  

Sny są po to by nas kusić, sny do grzechu chca nas zmusić, sny są w raju i w łóżeczku więc śnij o mnie moj koteczku ;*
  Wyślij  

Srebrzyste gwiazdy swieca na niebie, ksiezyc sie zloci na ciemnym tle. Moje serduszko teskni do Ciebie, a usta szepcza kocham Cie.
  Wyślij  

Słodziutkich jak miód, milutkich jak puch, takich Ci życze w dzisiejszą noc snów! Bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie, a oprócz tego buziaczki dla Ciebie...
  Wyślij  

Ten smsik jest już ostatnim. Dobranoc, już kładź się i szybciutko zaśnij. Lecz zanim zaśniesz, mam małą prośbę - pamiętaj o mnie. Ja Cię nie zapomnę!!!
  Wyślij  

Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka, zapraszam Cię do mego łóżeczka. Przyjść nie możesz, ja o tym wiem. Niech Ci się więc przyśni o mnie piękny sen!
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub