Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Wirtualne Zakupy - erotyczne zakupy On-Line] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Gotowe smsy / Dzień kobiet

1

Dla pieknej kobiety piekny kwiat, dla pieknej kobiety szczesliwy swiat, dla pieknej kobiety - to wlasnie Tobie, przez caly rok, nie tylko w dniu kobiet!
  Wyślij  Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie mile zalety, niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.
  Wyślij  

Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia lecz w słowach tych myśli niech się spełnią Twe marzenia. Dużo sukcesów oraz radości, dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci...
  Wyślij  

Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu.
  Wyślij  

Życzę Ci abyś odnalazła w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
  Wyślij  

Na Dzień Kobiet @--,--'-- Dla Ciebie...
  Wyślij  

Duzo radości, duzo miłości, a najwiecej w dniu Kobiet u Ciebie niech bedzie gości
  Wyślij  

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub