Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Wirtualne Zakupy - erotyczne zakupy On-Line] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Gotowe smsy / Dzień babci

1

Zimowe słonko wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła babci, i ja też babciu, mam dziś dla Ciebie uśmiech jak słonko jasne na niebie.
  Wyślij  U Babci jest słodko świat pachnie szarlotką i dziadek dla wnuków zawsze coś ma. Kochana babciu dziadku kochany w dniu waszego święta życzenia składam ja!
  Wyślij  

Babciu! Tak bardzo Cię Kocham I dziękuję Ci za Twój uśmiech, który ogrzewa mnie w środku, w różnych chwilach mego życia najbardziej dziękuję Ci za to że jesteś
  Wyślij  

Żyj nam Babciu lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście. Gdy za bardzo rozrabiamy pod Twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa uśmiechnięta - tego życzą Ci wnuczęta.
  Wyślij  

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę i wiem, że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej śpieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie!
  Wyślij  

Babciu, babciu coś Ci dam moje serce tylko mam, ale serce ofiaruje i w ten sposób podziękuje!
  Wyślij  

Dziękuję Ci za to, że dałaś mi mamę. Ona kiedyś też będzie babcią :)
  Wyślij  

Moze to nie beda najpiekniejsze zyczenia na dzien babci, ale za to prosto z serca - wszystkiego najlebszego babciu zebys nam zyla jak najdluzej
  Wyślij  

Przyszla zima i miesiąc styczeń, własnie w ten dzień mojej babci życzę wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń, by życie jeszcze długo dostarczało wrażeń
  Wyślij  

Gdy pomyślę o łakociach Babcia zaraz coś upiecze muszę przyznać te lakocie najwspanialsze są na świecie
  Wyślij  

Niechaj babcia i dziadek tak nam długo żyją, póki mucha i komar morza nie wypiją. A ty mucho i komarze pijcie wodę powoli, niech się babcia i dziadek nażyją do woli.
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub